Доступність посилання

ТОП новини

Жанна Пінтусевич-Блок готується знову кинути виклик Меріон Джонз


Жанна Пінтусевич-Блок готується знову кинути виклик Меріон Джонз

Прага, 21 серпня 2002 - Давно очікуване змагання між царицями спринту, українкою Жанною Пінтусевич-Блок та американкою Меріон Джонз, відбудеться на радість уболівальникам раніше, ніж очікували - уже цієї п’ятниці.

Як повідомила в середу українська спортсменка, ще до їхньої планованої зустрічі з Меріон Джонз у Брюселі 30 серпня в змаганнях Золотої ліґи вони зійдуться 23 серпня на стометрівці в Ґран-прі Великої Британії в лондонському Кришталевому палаці.

Це стало несподіванкою й для самої Жанни Пінтусевич-Блок, мовиться в її заяві, яку видала Міжнародна асоціяція атлетичних федерацій (IAAF).

Ставши минулого літа в Едмонтоні чемпіонкою світу на стометрівці й перервавши низку з 42 перемог підряд її іменитої суперниці та позбавивши її можливості здобути третій поспіль світовий чемпіонський титул, українка вважає, що варта такої самої поваги, як і Меріон Джонз. Та, за словами Жанни Пінтусевич-Блок, європейські організатори змагань не поспішають запропонувати їй рівноцінного матеріяльного відшкодування чи й узагалі «забувають» про неї, задоволені участю самої лише американки. Саме тому чоловікові й менеджерові Жанни, американцеві Маркові Блокові, не вдалося домовитися про її участь у попередніх спортивних заходах престижної Золотої ліґи. А цьогорічний чемпіонат Європи в М’юнхені Пінтусевич-Блок пропустила саме для тренування до цих змагань із Джонз - змагань, які так і не відбулися.

Українська спортсменка після минулорічної перемоги над американкою майже відразу програла їй у Цюріху - й відтоді вони не зустрічалися віч-на-віч. І Жанна Пінтусевич-Блок розчарована тим, що організаційні негаразди позбавили глядачів, можливо, дуже цікавих двобоїв, що пішли б на користь спортові.

А оглядачі звертають увагу, що найкращий час, який українка показала цього року на стометрівці, - 10,83 секунди, - на одну соту випереджає показник американки.

Тож цієї п’ятниці в Лондоні - і, нагадаю, наступної п’ятниці в Брюселі - прихильники спорту можуть чекати на добрі спортивні інтриги.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG