Доступність посилання

ТОП новини

На саміті Землі в Йоганесбурзі тривають заключні триденні дебати, в яких беруть участь глави держав та урядів понад ста країн


На саміті Землі в Йоганесбурзі тривають заключні триденні дебати, в яких беруть участь глави держав та урядів понад ста країн

Сьогодні перед учасниками форуму виступили президент Франції Жак Шірак та прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер.

Саміт має завершитися підписанням угоди про заходи для збереження навколишнього середовища та боротьби з бідністю у глобальному масштабі.

Прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер, виступаючи в Йоганесбурзі, зокрема, сказав: «Кіотський протокол щодо зміни клімату є надзвичайно доцільним. І всі ми повинні його ратифікувати. Але цей документ лише фіксує чинні норми завданої довкіллю шкоди. А нам потрібно зменшити катастрофічний рівень забруднення».

Французький президент Жак Шірак на саміті в Йоганесбурзі у своєму виступі наголосив: «Людство страждає. Воно потерпає від браку розвитку: найбільше уражені Північ і Південь. А ми залишаємося байдужими. Планета і людство – у небезпеці. Кожний із нас є відповідальним. Я гадаю, що нам час відкрити наші очі».

Президент Зімбабве Роберт Муґабе, говорячи про проблеми голоду, заявив: «Міжнародний Валютний Фонд ніколи не був фондом для бідних селян, котрі прагнуть сталого розвитку. Навіть ООН, орган, який, як припускають, має забезпечити рівність усіх, залишається нереформованим».
XS
SM
MD
LG