Доступність посилання

ТОП новини

Про справу сільськогосподарського виробничого кооперативу “Росія” Кіровоградської області


Про справу сільськогосподарського виробничого кооперативу “Росія” Кіровоградської області

Київ, 8 жовтня, 2002 - Нещодавно у нашій передачі прозвучав матеріал про порушення прав членів сільськогосподарського виробничого кооперативу “Росія” із Новоукраїнки Кіровоградської області, які тиждень пікетували Генеральну прокуратуру України. Цей матеріал завершувався словами про те, що новоукраїнські пікетники сподіваються дочекатися на зустріч із Святославом Піскуном. І вони таки дочекалися.

Це підтвердив і Генеральний прокурор України Святослав Піскун. Святослав Піскун: “Зранку їх прийняв усіх в себе в кабінеті і в той же день я направив в Новоукраїнку три чоловіка для перевірки роботи цієї районної прокуратури. Як мені доповідають, в діях прокурора Новоукраїнського району є порушення вимог закону, тому я надав відповідне розпорядження зробити службову перевірку. За результатами ми ухвалимо рішення відносно його перебування на посаді. Я думаю, ми кардинально вирішимо це питання. А прокурора області, у зв’язку з цим, ми будемо слухати 15 жовтня на Колегії Генпрокуратури.”

7 жовтня в Києві побувала і юрист сільськогосподарського виробничого кооперативу “Росія” Світлана Омельченко. Вона підтвердила факт зустрічі зі Святославом Піскуном. Говорить Світлана Омельченко: “Прокурор Піскун заявив, що цього ж дня після нашого прийому звільнить прокурора району взагалі. Однак прокурор району продовжує працювати вже тиждень, і разом із підлеглими Піскуна з Генпрокуратури проводить перевірку. Перевірку щодо своєї службової діяльності”.

Крім того, Світлана Омельченко повідомила про те, що їй погрожували: “До мене біля районної прокуратури підійшов чоловік. Я на нього звернула увагу, оскільки він раніше біля нашої контори за мною спостерігав. Цей чоловік був одягнутий у світлі джинси, темну куртку, досить високої статури, світле волосся. Під його чорною курткою була зелена футболка. На має запитання: “Де Ви працюєте, охоронником в СВК “Росія” він підтвердив “так”, і на мої слова ще сказав: “Ми з Вами зустрінемось в іншому місті і будемо мати іншу розмову”.

Цікаво, що в розмові зі мною Генеральний прокурор України Святослав Піскун, із власної ініціативи, розказав про справу фермера Архипова.

Святослав Піскун: “Буде ще слухатися і прокурор Миколаївської області. Пам’ятаєте, один фермер хотів себе підпалити, приніс бензин. Архипов. Відносно справи Архипова, він також був абсолютно правий, ми там також вирішимо питання про зняття прокурора району. І до прокурора області, мабуть, також будуть питання. Дії Архипова ми визнали правомірними по захисту своїх прав там, на Миколаївщині.

Ми його захистили, розібралися. А з прокурорами, які не відповіли відповідним законним реагуванням, ми розберемося.”

Залишається сподіватися, що Генпрокуратура таки розбереться в цій справі, як і в справі з прокуратурою Кіровоградської області.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG