Доступність посилання

ТОП новини

Огляд української преси


Огляд української преси

Київ, 8 жовтня 2002 – Газета «Сегодня» стверджує, що у Верховній Раді таки створена депутатська більшість – за останні два тижні, поки парламент відпочивав, до ще не остаточно сформованої більшості приєдналося ще п’ятеро депутатів. Докладніше про те, як ця більшість створювалася, читайте в сьогоднішньому числі газети.

А ось про найголовніші питання в економіці, політиці та гуманітарній сфері, котрі має вирішити парламентська більшість, докладно розписує дописувач газети «День». Публікація називається “Парламентській більшості потрібні механізми політичної відповідальності”.

А в матеріалі “Захистити кредиторів від позичальників” щоденник знайомить читачів із вимогами українських банкірів змінити ідеологію фінансового законодавства в інтересах кредиторів. Банкіри наголошують, що за нинішньої ситуації інвестування в економіку України стає не тільки ризикованим, але й просто неможливим. Аби змінити цю вкрай загрозливу ситуацію, необхідно, на думку фінансистів, невідкладно внести зміни до 5 законів, а Верховному судові зробити офіційні пояснення судам, щоб припинити вільне трактування суддями окремих правових норм при розгляді кредитних суперечок.

Можливо, такої зауваги не було б, коли більшість суддів були б об’єктивними та неупередженими. Саме до таких газета “Правда України” зараховує і голову Верховного Суду України Віталія Бойка, який незабаром піде на заслужений відпочинок. А як він сам оцінює нинішню ситуацію з правосуддям в Україні? Про це – в статті “Йде один з останніх могікан”.

А в публікації “Консорціум зіткнення” газета розповідає про угоду, підписану президентами Росії та України про створення газотранспортного консорціуму. Якщо ця угода буде ратифікована парламентами, доходи України зменшаться на 6 мільярдів гривень на рік. Часопис зауважує, що президент України Леонід Кучма обміняв найважливіший стратегічний об’єкт української економіки на політичну підтримку з боку Кремля.

“Нове випробування голодомором” – у статті під таким заголовком газета “Україна молода” друкує інтерв’ю з головою Асоціації дослідників голодоморів, народним депутатом України Левком Лук’яненком.

Увагу газети “Вечірні вісті” привернув щедрий жест головного митника України Миколи Азарова, котрий презентував податковій службі Нідерландів свої епохальні твори податкової літератури “Казки про податки” та “Незвичайні історії про звичайні податки”. Про те, як нідерландські митники поставилися до цього подарунку, читайте в статті “Казки від … Азарова”.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG