Доступність посилання

ТОП новини

УРП «СОБОР» в Одесі вважає позицію Кучми щодо подій в Москві неадекватною...


УРП «СОБОР» в Одесі вважає позицію Кучми щодо подій в Москві неадекватною...

Одеса, 25 жовтня 2002 - Заступник голови Одеської обласної організації Української республіканської партії “Собор” Юрій Чорний висловив подив негативним ставленням до акції чеченців з захоплення заручників у Москві.

“Сьогодні їх називають бандитами, терористами. Називають тих хто прагне припинити нищення чеченського народу.

Чому не називають терористами росіян?”

Юрія Чорного турбує, що серед заручників є українці.

Тим часом, здивувала позиція Президента України Леона Кучми, який “продемонстрував перш за все запопадливість перед своїм московським другом і дав команду відправити у Москву український спецназ. Але, для чого?

Якщо чеченцям стане відомо, що український спецназ прибув до Москви для їхнього захоплення – під загрозою опиниться життя українських громадян.

У помсту на дії Президента Кучми чеченці можуть знищити українців.

Це говорить про те, що Леонід Кучма та його оточення неадекватно оцінюють ситуацію у світі, неадекватно реагують на події у Москві”.

Юрій Чорний схиляється перед чеченським народом “тому що доки серед цього малого народу є люди які готові власним життям захистити честь і свободу своєї Батьківщини – доти Росія не поборе Чечню”. “Вирішення проблем у Москві залежить від керівників Росії. Вони повинні припинити війну в Чечні, вони повинні вивести свої війська і дати можливість чеченському народу як Він бажає”.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG