Доступність посилання

ТОП новини

Огляд: “Прокурорська ганьба на ім’я Федур”


Огляд: “Прокурорська ганьба на ім’я Федур”

Київ, 31 жовтня 2002 - Не так давно народний депутат України Григорій Омельченко заявив, що скандал з поставками українських “Кольчуг” Іракові – це “квіточки”. Після чергового візиту в США та Великобританію у його розпорядженні з’явилися матеріали, що не лишають у цьому ніяких сумнівів. – наголошує газета “Вечірні вісті”. Докладніше про нові факти поставок зброї в обхід санкцій ООН, згортанні американської допомоги Україні і багато про що інше читайте в інтерв’ю знаного “антимафіозі”, що має заголовок “Григорій Омельченко: “І не тільки “Кольчуги”.

Відгомін трагічних московських подій не замовкає в Україні. Як інформує газета “Україна молода” - упродовж останніх кількох днів низка політичних і правозахисних організацій заявили про початок кампанії проти порушень прав людини у Російській Федерації. Докладніше про неї – читайте в статті “В чому правда, Росіє? Або В Україні чекають відповідей від сусіда”.

А в матеріалі “Прокурорська ганьба на ім’я Федур” щоденник розповідає про те, як адвокат Андрій Федур отримав чергову перемогу у судовому поєдинку з прокуратурою.

“Чому Пенсійний фонд подружився з Ощадбанком?” – про це розмірковує у публікації під таким же заголовком газета “Правда України”. Часопис намагається заспокоїти пенсіонерів, котрі вже втратили довіру до Ощадбанку, в якому їм відтепер доведеться отримувати свою пенсію.

Прикру звістку друкує газета “День”. Мова про аварію, яка сталася від прориву трубопроводу у філії Національної бібліотеки ім. Вернадського в Києві. Від безпосереднього зволоження та пару постраждала значна кількість фондів, а саме: відділ бібліотечних зібрань та історичних колекцій, образотворчих мистецтв, естампів та репродукцій... Загальна кількість документів, що зазнали різного ступеня пошкодження, за попередніми оцінками, складає понад 200 тисяч одиниць.

В цьому ж числі газета розпочинає дискусію на тему: влада і опозиція. Мета дискусії з’ясувати: що повинні робити ті люди, які мають великі претензії до української влади і, водночас, не симпатизують певним персонажам української опозиції. Якою має бути та третя позиція, і чи є вона взагалі в суспільстві? Які наразі існують претензії до влади і до опозиції в контексті моральності обох сторін?

Газета “Сільські вісті” продовжує низку публікацій, в яких йдеться про дійсні і можливі надходження до Державного бюджету коштів від виробництва й реалізації алкогольних напоїв. Сьогодні – мова про виноробну галузь, яка нинішнього року майже в півтора рази збільшила приріст виробництва. І нині виробляє та реалізує понад 20 тисяч декалітрів. Уже з цього випливає, що виноробство отримує дедалі більші доходи, а значить, і в Державний бюджет повинне істотно нарощувати свій внесок. Про те – чи є так насправді газета захисту інтересів селян розповідає в статті “Вино. Що таїть у собі воно...”

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG