Доступність посилання

ТОП новини

Справи, пов’язані з контрабандою української зброї, буде доведено до кінця. Компаньйон Олександра Жукова бельгієць Ґеза Мезосі вже засуджений


Справи, пов’язані з контрабандою української зброї, буде доведено до кінця. Компаньйон Олександра Жукова бельгієць Ґеза Мезосі вже засуджений

Одеса, 9 січня 2003 – Справи, пов’язані з контрабандою української зброї, буде доведено до кінця. Підстави твердити це дають не лише розгляд сумновідомої справи в суді італійського міста Турина, але і рішення бельгійських суддів напередодні 2003 року. Як повідомив інтернет-сайт “Український репортер”, засуджено одного з компаньйонів Олександра Жукова бельгійця Ґезу Мезосі.

Сам Жуков кілька місяців провів у італійській в’язниці, а нині залишається серед обвинувачених у справі контрабанди української зброї.

Можна говорити, що вердикт, оголошений у Бельгії, позитивно вплине і на продуктивність італійської Феміди. Мовчить нині лише українська правоохоронна система, хоча підстави для занепокоєння є.

Міський голова Одеси Руслан Боделан, який в інтерв’ю для Радіо Свобода свого часу назвав справу Олександра Жукова “розборками, … після яких правда все одно стане відомою…”, – так і не відреагував на пропозицію підтвердити автентичність розмов між ним та президентом України Леонідом Кучмою, де мова йшла і про пана Жукова. Мовчання триває, незважаючи на протести та вимоги громадськості, офіційні запити від незалежної газети “Юг”.

Схвально зустрів новину про покарання компаньйона Олександра Жукова і народний депутат України Юрій Кармазин. Він був і є серед тих народних обранців, які активною позицією вимагають нарешті сказати правду про факти незаконної контрабанди української зброї і роль у цьому міського голови Руслана Боделана.

Тим часом прокуратура Турина, прокурор Паоло Тампоні продовжує збір матеріалів, які свідчать не на користь Олександра Жукова. Він уже заявив, що вірить у те, що процес закінчиться покаранням винних у контрабанді зброєю.

Цікавиться цим процесом і італійська преса. Про це свідчили результати проведених зустрічей із журналістами провідних газет країни, які вже писали на згадану тему.

Інтернет-видання назвали проведений у Бельгії суд “різдвяним подарунком контрабандистам української зброї”. Факти свідчать про те, що не довго доведеться чекати нових цьогорічних подарунків уже від італійського правосуддя.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG