Доступність посилання

ТОП новини

Судовий процес у справі Павла Лазаренка перенесено на 18 серпня: подарунок на день народження?


Судовий процес у справі Павла Лазаренка перенесено на 18 серпня: подарунок на день народження?

Вашинґтон, 23 січня 2003 – Судовий процес у справі Павла Лазаренка, колишнього представника української виконавчої та законодавчої влади, розпочнеться 18 серпня; передбачається, що він потриває від шести до восьми місяців. Про це повідомила в розмові з кореспондентом Радіо Свобода офіційна особа Міністерства юстиції США. Про причини перенесення дати суду не повідомлено. Минулого жовтня каліфорнійський суддя Мартін Дженкінз визначав початок судового процесу на 24 березня.

Визначено також дати нових слухань у кримінальній справі «США проти Павла Лазаренка» – 6 лютого та 13 березня. За місяць до початку процесу, тобто в середині липня, буде оприлюднено список свідків від прокуратури США та адвокатів Лазаренка. В той же час буде сформовано й склад присяжних. А 7 серпня повинно відбутися останнє досудове засідання прокурорів, адвокатів та судді Мартіна Дженкінза.

Колишній народний депутат та прем’єр-міністр України перебуває у федеральному ув’язненні у Сан-Франциско. Прокуратура США обвинувачує Павла Лазаренка у відмиванні 114 мільйонів доларів через приватні американські фінансові установи. Адвокати Павла Лазаренка заявили, що їхній клієнт не винний.

Сьогодні, 23 січня, Павло Іванович Лазаренко відзначає день народження. Йому 50 років.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG