Доступність посилання

ТОП новини

В Криму не бояться мусульманських виступів у зв’язку з початком війни в Іраку


В Криму не бояться мусульманських виступів у зв’язку з початком війни в Іраку

Сімферополь, 20 березня 2003-За словами Сергія Куницина, вплив ісламського фактора на соціально-політичну ситуацію в Криму та його можлива активізація у зв’язку з початком бойових дій в Іраку часто у засобах масової інформації подається у спотвореному вигляді. Кримські татари - мирні люди, у кожного є родина, діти, дім, і, як усі кримчани вони хочуть спокійно жити і працювати , заявляє урядова прес-служба з посиланням на кримського прем’єра.

Відомий кримський журналіст і громадський діяч, головний редактор газети “Голос Криму” Ельдар Сеїтбекиров каже, що кримські мусульмани занепокоєні початком війни в Іраку, але якихось радикальних протестів у Криму очікувати не слід:

“Більшість кримських татар, як мусульмани, звичайно, з побоюванням ставляться до війни в Іраку і висловлюють моральну солідарність, моральну підтримку саме простим людям – громадянам Іраку, які можуть загинути у цій війні. Що ж стосується якихось екстремістських виступів кримських татар і дестабілізації ситуації в регіоні, то, я думаю, на сьогодні це перебільшення”, - вважає Ельдар Сеїтбекиров.

Тим часом прем’єр-міністр автономії Сергій Куницин заявив, що Крим не має спеціальних можливостей для прийому біженців з Іраку. Раніше кримські урядовці повідомляли, що в Криму підготовлений сеціальний центр для біженців, у якому може розміститися близько 100 осіб. Тепер Сергій Куницин спростував цю інформацію і заявив, що такого центру в регіоні немає. Водночас кримський прем’єр доручив Міністерству з паливно-енергетичного комплексу автономії та деяким іншим відомствам у зв’язку з початком війни в Іраку "проаналізувати і відпрацювати з постачальниками палива ситуацію на ринку Криму".

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG