Доступність посилання

18 Жовтень 2017, Київ 09:24

200 громадян Іраку звернулися до міграційних служб України з проханням надати їм статус втікачів


200 громадян Іраку звернулися до міграційних служб України з проханням надати їм статус втікачів

Про це сьогодні заявив голова Державного комітету у справах національностей та міграції Геннадій Москаль на прес-конференції у Дніпропетровську після зустрічі з представниками національних меншин, які мешкають на Дніпропетровщині.

За його словами, статус втікачів у нашій країні наразі мають 66 громадян Іраку. Минулого року кордони України нелегально перетнуло 276 іракців. На думку Геннадія Москаля, потік втікачів з охопленої бойовими діями країни не збільшиться, зважаючи на незаповненість таборів, що були відкриті для іракців у сусідніх близькосхідних державах на початку війни проти режиму Саддама Гусейна.

Голова Державного комітету в справах національностей та міграції повідомив, що сьогодні в Україні офіційний статус біженців мають три тисячі іноземців, понад 50 відсотків з яких – громадяни Афганістану.

Він також висловив сподівання, що 2003 року при Державному комітеті у справах національностей та міграції буде створена Державна міграційна служба. За його словами, наразі підготовлено проект відповідного Указу Президента України, який найближчим часом обговорюватимуть на засіданні Кабінету Міністрів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG