Доступність посилання

ТОП новини

Експертиза «таращанського тіла», яку проводив Інститут судової медицини в Лозанні в Швейцарії, завершена, і її результати відомі силовим структурам України


News Про це заявив в інтерв''ю газеті «Дзеркало тижня» народний депутат України, член тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе та інших резонансних справ Юрій Луценко.

Зокрема, він сказав, що його «дуже дивує, що українську громадськість і нашу слідчу комісію досі не повідомили про результати експертизи. Проте, - зазначив Юрій Луценко, - мені точно відомо, що звіт вже є на робочому столі генерального прокурора». Принаймні, зазначив народний депутат, на засіданні слідчої комісії, яке відбулося два тижні тому, заступник голови СБУ Юрій Вандін заявив, що експертиза в Швейцарії завершена і її результати відомі силовим структурам. Але, сказав Юрій Луценко, на «запитання про суть висновків він відповісти відмовився. Відмовляється це робити й генеральний прокурор».

«Я розумію його страх перед наближенням страшного для української влади дня 9 березня. Наскільки я володію інформацією, ці висновки з більшою, ніж потебеньківські 99,6%, імовірністю підтверджують те, що «таращанське тіло» - ніхто інший, як загиблий журналіст Георгій Гонгадзе», - наголосив Юрій Луценко.
XS
SM
MD
LG