Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада вимагає від Генерального прокурора Святослава Піскуна порушити кримінальну справу про голодомор українського народу 1932-1933 років


-- no author -- У лютому під час доповіді на парламентських слуханнях "Про вшанування пам''яті жертв голодомору спікер парламенту Володимир Литвин закликав владу дати політичну і правову оцінку голодоморові.

У лютому під час доповіді на парламентських слуханнях "Про вшанування пам''яті жертв голодомору спікер парламенту Володимир Литвин закликав владу дати політичну і правову оцінку голодоморові.

У середині листопада минулого року партія Народний рух України, що входить у блок "Наша Україна", закликала владу і громадськість створити в Києві меморіал жертвам голодомору в Україні.

НРУ також закликав до офіційного оприлюднення державою факту голодомору і кількості його жертв для осудження українським і міжнародним співтовариством як акту геноциду проти українського народу. У 1932-1933 роках Україна пережила голодомор, що забрав життя близько 10 млн. осіб, у тому числі 4-х млн. дітей. («Українські новини»).
XS
SM
MD
LG