Доступність посилання

ТОП новини

Депутати Верховної Ради Леонід Кравчук і Борис Тарасюк – проти відкликання українського батальйону радіаційного, хімічного і біологічного захисту з Кувейту


-- no author -- Про це вони заявили в інтерв''ю радіо Свобода у вівторок увечері

Про це вони заявили в інтерв''ю радіо Свобода у вівторок увечері. За словами Бориса Тарасюка, Україна активно бере участь у миротворчих операціях, і це підвищує її авторитет, тому відрядження українського батальйону до Кувейту також позитивно позначиться на іміджі України. Він зазначив, що відрядження українських миротворчих підрозділів у Сьєрра-Леоне, Конго, Боснію і Герцеговину не викликало обурення, тоді як у цих країнах точилася громадянська війна.

Борис Тарасюк також сказав, що Україна має свої економічні інтереси на Близькому Сході і зацікавлена взяти участь у відновленні Іраку після завершення воєнних дій.

На думку Леоніда Кравчука, Україна не може бути осторонь серйозних політичних подій у світі, і відрядження батальйону до Кувейту є одним із кроків у цьому напрямку.

Як уже повідомлялося, депутати парламенту від Комуністичної партії Петро Симоненко і Георгій Крючков запропонували Верховній Раді скасувати дану нею згоду на відправку батальйону до Кувейту.
XS
SM
MD
LG