Олександр Дудко заявив, що Спілка підприємців і працедавців Криму на знак протесту проти політики кримських властей, які гальмують розвиток малого і середнього бізнесу в регіоні, виходить з Координаційної ради з розвитку підприємництва в Криму, оскільки остання лише імітує свою діяльність. Крім того, Спілка, що об’єднує кілька тисяч кримських підприємців розпочинає процес відкликання депутатів різних рівнів, які особливо шкодять розвиткові підприємництва. Каже Олександр Дудко:
“У нас на сьогодні є більш дієва зброя, ніж голодування. Більш сильна зброя в рамках чинного законодавства – механізм відкликання депутатів і механізм відкликання мерів, і це ми почнемо. Або влада згадає про нас, або ми почнемо ініціювання відкликання ,спочатку 5-10 депутатів, далі – більше. Тому основною зброєю буде саме це”, - вважає голова Спілки підприємців і працедавців Криму. Водночас пан Дудко заявив, що атмосфера для розвитку підприємництва в Криму настільки нестерпна, що дрібні підприємці готові на більш радикальні акції протесту:
“Завтра буде не пікет. Завтра будуть перекриті транспортом вулиці, завтра будуть страйки. Завтра підприємці перестануть постачати і продавати будь-що чиновникам”, - заявив Олександр Дудко. Він пояснює, чим не задоволені члени Спілки:
“Досі відсутня дієва політика кримської влади у сфері розвитку малого бізнесу. За останні 6 років у цій царині нічого не змінилося – ми як були, так і є єдиним регіоном України, де не функціонує Фонд підтримки підприємництва, де досі не створена і не функціонує легітимна Координаційна рада з розвитку підприємництва. Вчора повідомили, що вже відбулися сім її засідань. Насправді ж ,всі ми знаємо, що було лише одне засідання – так, для звіту ( перед приїздом до Криму Олександри Кужель. Крим – єдиний регіон, де на реалізацію програми уряду з розвитку малого бізнесу на 2003 рік не виділено жодної копійки. На всіх рівнях відбувається імітація діяльності з підтримки малого підприємництва. Тим самим держслужбовці ігнорують указ президента”, - вважає пан Дудко. Він також каже про факти затягування і перешкоджання реєстрації бізнесу, про хабарництво з боку чиновників. У зв’язку з цим Олександр Дудко повідомив, що Спілка підприємців і працедавців Криму звернулася до кримської прокуратури з проханням провести перевірку діяльності адміністрацій ринків, де, на думку пана Дудка, найвищий рівень корумпованості.
У прес-службі прокуратури автономної республіки повідомили, що там нічого не відомо про звернення Спілки підприємців. Думки віце-прем’єра кримського уряду Володимира Раєнка, який відповідає за розвиток підприємництва в регіоні, теж дізнатися не вдалося – він перебував у відрядженні. А ось заступник міського голови Симферополя Юрій Черкашин, відставки якого вимагають Спілка підприємців і працедавців Криму та деякі інші об’єднання підприємців, сказав журналістам, що Олександр Дудко для нього – ніхто, а згадана Спілка – нелегітимна організація.
Тим часом, під стінами Ради міністрів Криму триває акція протесту, організована Спілкою малих підприємців “Джерела”. До голодування вже долучилися 7 осіб, які вимагають від симферопольської і кримської влади створення нормальних умов для ведення бізнесу.