Доступність посилання

23 Вересень 2017, Київ 15:48

Антимонопольний комiтет України з початку квiтня провадить комплексне дослiдження внутрiшнiх ринкiв зерна, борошна, хлiба i хлiбобулочних виробiв


-- no author -- Як повiдомили в прес-службi Антимонопольного комітету, дослiдження провадяться у всiх областях на виконання вiдповiдного доручення президента України в зв''язку з критичною ситуацiєю iз зерном на внутрiшньому ринку.

Як повiдомили в прес-службi Антимонопольного комітету, дослiдження провадяться у всiх областях на виконання вiдповiдного доручення президента України в зв''язку з критичною ситуацiєю iз зерном на внутрiшньому ринку.

Антимонопольний комітет проводить перевiрки з тим, щоб з''ясувати, чи не є причиною нинiшньої ситуації монополiзацiя експорту зернових або антиконкурентно узгодженi дiї учасникiв цього ринку. Попереднi висновки АМК планує отримати до 1 травня.

Ранiше повiдомлялося, що початком березня Генпрокуратура розпочала перевiрку зернового ринку в зв''язку iз заявою регiонiв про дефiцит зерна на ринку, попри великий урожай 2002 року. За фактами фальсифiкацiй статистичних даних на ринку зерна Генпрокуратура порушила низку кримiнальних справ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG