Доступність посилання

ТОП новини

Віце-прем’єр кримського уряду Геннадій Бабенко заявив, що Автономна Республіка Крим подає позов до міжнародного суду на США на 20 мільйонів доларів, щоб відшкодувати втрати кримських підприємств у зв’язку з початком війни в Іраку


-- no author -- Як сказав сьогодні у Симферополі кримський віце-прем’єр, через те, що Сполучені Штати розпочали війну, Крим не може реалізовувати свою продукцію за кордон.

Як сказав сьогодні у Симферополі кримський віце-прем’єр, через те, що Сполучені Штати розпочали війну, Крим не може реалізовувати свою продукцію за кордон. Він навів приклад державної акціонерної компанії «Титан», яка за словами Геннадія Бабенка зазнала великих матеріальних і моральних збитків. Він пояснив, що з огляду на бойові дії і бомбування на Середньому Сході страхові компанії відмовляються страхувати судно з експортним вантажем компанії, що призвело до розриву вигідного контракту з лівійською фірмою.

Тим часом речники кримського уряду і парламенту Автономії заявили, що віце-прем’єр Геннадій Бабенко не мав права виступати від імені Автономної Республіки Крим.
XS
SM
MD
LG