Доступність посилання

ТОП новини

У Симферополі невідомі напали на журналіста газети “Кримскіє новості” Олексія Єрмоліна. З травмою голови він потрапив до республіканської клінічної лікарні


-- no author -- Двоє нападників завдали Олексію Єрмоліну декілька ударів у голову, але журналісту вдалося вирватися і втекти. У лікарні йому наклали кілька швів, і зараз його стан задовільний.

Двоє нападників завдали Олексію Єрмоліну декілька ударів у голову, але журналісту вдалося вирватися і втекти. У лікарні йому наклали кілька швів, і зараз його стан задовільний.

Олексій Єрмолін займається низкою гострих тем, серед яких зловживання у використанні земель Південного узбережжя Криму і питання функціонування ринків у Симферополі. Раніше йому неодноразово погрожували і він про це інформував Комітет з моніторингу свободи преси в Криму.

Колектив редакції “Кримскіх новостєй” у поширеній заяві не виключає, що причинами нападу на колегу може бути його професійна діяльність, а тому звертається до правоохоронних органів з вимогою гарантувати безпеку роботи журналістів “Кримскіх новостєй”.
XS
SM
MD
LG