Доступність посилання

ТОП новини

В Афінах у четвер завершився саміт Європейського Союзу, на якому розглядалася ситуація в Іраку та перспективи розширення самого Союзу


-- no author -- На думку учасників зустрічі, ООН повинна відігравати провідну роль у політичній та економічній реконструкції Іраку.

На думку учасників зустрічі, ООН повинна відігравати провідну роль у політичній та економічній реконструкції Іраку. Лідери Євросоюзу зазначили, що ЄС також готовий до активної участі у цьому процесі.

Разом з тим, у підсумковій резолюції саміту зазначається, що відповідальність за відновлення порядку та охорону культурної спадщини в Іраку на даний час несуть Сполучені Штати і їхні союзники.

Під час зустрічі в Афінах була підписана угода про вступ до Євросоюзу 10-ти країн Центральної та Східної Європи і Середземномор’я. Угода набирає чинності з 1-го травня 2004-го року.

Глава Єврокомісії Романо Проді відзначив також необхідність зміцнення зв’язків між ЄС та колишніми радянськими республіками, насамперед з Росією, Україною, Білоруссю та Молдовою.
XS
SM
MD
LG