Доступність посилання

ТОП новини

На сьогоднi на забруднених внаслiдок Чорнобильської катастрофи територiях мешкають майже 2 мільйони 300 тисяч людей, а в зонi посиленого радiоекологiчного контролю - понад 1,6 мільйона


-- no author -- Як зазначається в матерiалах "17-а рiчниця Чорнобильської катастрофи. Досвiд подолання", підготовлених до парламентських слухань, територiї 74 районів у 12 областях вiднесенi до зон радiоактивного забруднення. Слухання вiдбувались сьогодні в українському парламентi.

Як зазначається в матерiалах "17-а рiчниця Чорнобильської катастрофи. Досвiд подолання",підготовлених до парламентських слухань, територiї 74 районів у 12 областях вiднесенi до зон радiоактивного забруднення. Слухання вiдбувались сьогодні в українському парламентi.

У матерiалах також зазначається, що на даний момент у зонi безумовного (обов''язкового) вiдселення й далі живуть понад півтори тисячі родин, з них 826 сiмей виявили бажання переселитися в "чистi" регiони України.

У матерiалах також йдеться, що для розв''язання в повному обсягу житлової проблеми потрібно 1,7 мільярда гривень.

Водночас, 2002 року на вiдселення сiмей передбачалося надати 20 мільйонів гривень, 2003 року – 30 мільйонів. Однак, через обмеженiсть фiнансування в 2002 роцi було видiлено лише 1,6 мільйона гривень.
XS
SM
MD
LG