Доступність посилання

ТОП новини

Першочерговим завданням американської адміністрації в Іраку є цілковите відновлення енерго- і водопостачання, - заявив генерал Джей Гарнер


-- no author -- "Я не маю дати на календарі, - сказав генерал про відновлення електрифікації Багдада, - але ми повернемо електрику, як тільки зможемо. Ми працюватимемо якнайкраще. Коаліція УЖЕ зробила велику роботу, вони мають тут найкращих людей."

"Я не маю дати на календарі, - сказав генерал про відновлення електрифікації Багдада, - але ми повернемо електрику, як тільки зможемо. Ми працюватимемо якнайкраще. Коаліція УЖЕ зробила велику роботу, вони мають тут найкращих людей."

Американський генерал у відставці Джей Гарнер прибув сьогодні до Багдада, де він очолить Управління з реконструкції та надання гуманітарної допомоги Іраку.

Гарнер, призначений на цю посаду президентом США Джорджем Бушем, координуватиме роботи з повоєнної відбудови Іраку та створення перехідного національного уряду цієї країни. На допомогу генералові до Багдада відправили близько 400-т американських військових та цивільних фахівців.

Відразу по прибутті генерал Гарнер відвідав одну з лікарень, розграбованих мародерами.
XS
SM
MD
LG