Доступність посилання

ТОП новини

Слiдча група Генпрокуратури пiд час розслiдування кримiнальної справи за фактом вбивства директора підприємства "Антарктика" Валерiя Кравченка виявила в однiй із квартир в Одесi великий арсенал зброї


-- no author -- Про це на прес-конференцiї у Києвi повiдомив начальник вiддiлу Генпрокуратури з розслiдування кримiнальних справ щодо злочинiв проти особистостi Микола Дробиняк, розповiдаючи про результати роботи в Одеському регiоні.

Про це на прес-конференцiї у Києвi повiдомив начальник вiддiлу Генпрокуратури з розслiдування кримiнальних справ щодо злочинiв проти особистостi Микола Дробиняк, розповiдаючи про результати роботи в Одеському регiоні.

У виявленому арсеналi було 5 гранат РГД-5, 4 гранати Ф-1, пiстолети, автомати, патрони. Як зазначив Дробиняк, це вже четвертий виявлений склад, попередні були знайдені 26 i 29 березня та 17 квітня .

Микола Дробиняк зазначив, що не всi знайденi арсенали зброї належать однiй бандi. Начальник відділу Генпрокуратури вiдмовився повiдомити iншi деталi роботи в Одеському регiонi, пославшись на складнiсть операцiй i можливу загрозу для оперативних спiвробiтникiв.
XS
SM
MD
LG