Доступність посилання

ТОП новини

“Freedom House” – американська органiзацiя, що вивчає ситуацiю зi свободою слова в свiтi, оприлюднила результати свого дослiдження, згiдно з яким в Українi, Росiї й Венесуелi спостерiгаються найсерйознiшi тенденцiї наступу на вiльну пресу


-- no author -- “Freedom House” оцiнює ступiнь свободи слова в країнах як вiльний, частково вiльний i залежний, повiдомляє польське представництво органiзацiї.

“Freedom House” оцiнює ступiнь свободи слова в країнах як вiльний, частково вiльний i залежний, повiдомляє польське представництво органiзацiї.

Дослiдження засвiдчило, що в 11 країнах - у Вiрменiї, Колумбiї, Домiнiканськiй Республiцi, Йорданiї, Непалi, Панамi, Перу, Росiї, Таїландi, Українi i Венесуелi ситуацiя погiршилася, i тiльки в двох країнах - на Фiджi i Шрi-Ланцi - полiпшилася.

"Freedom House” дуже занепокоєний цим значним обмеженням свободи преси", - завила виконавчий директор органiзацiї Дженнiфер Вiндзор.

З 27 країн Центральної i Схiдної Європи, а також колишнього СРСР, 9 вважаються вiльними в планi свободи преси, 8 – частково вiльними i 10 – не вiльними. Україна, Росiя i Вiрменiя знизили свої рейтинги з частково вiльних до залежних країн. В Українi, згiдно з дослiдженням, на кiлькох журналiстiв був вчинений тиск за допомогою замовлених судових позовiв i податкових перевiрок. На деяких журналiстiв були скоєнi напади.
XS
SM
MD
LG