Доступність посилання

ТОП новини

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко сподівається, що сьогоднішнє рішення Апеляційного суду Київської області поставить «остаточну крапку» на «всіх необґрунтованих звинуваченнях проти неї та її родини»


-- no author -- Про це вона сказала в інтерв’ю журналістам. Юлія Тимошенко нагадала, що сьогодні Апеляційний суд Київської області оголосив рішення про закриття всіх кримінальних справ проти неї, її чоловіка і чотирьох колишніх керівників корпорації «Єдині енергетичні системи України», які були заарештовані у Туреччині.

Про це вона сказала в інтерв’ю журналістам. Юлія Тимошенко нагадала, що сьогодні Апеляційний суд Київської області оголосив рішення про закриття всіх кримінальних справ проти неї, її чоловіка і чотирьох колишніх керівників корпорації «Єдині енергетичні системи України», які були заарештовані у Туреччині.

За її словами, рішення суду набрало чинності, й тому завтра планується забрати «усіх, хто був ув’язнений».

Як повідомлялося, 13 травня Київський апеляційний суд скасував усі порушені Генеральною прокуратурою справи щодо Юлії Тимошенко, її родичів та колег.

Окрім того, суд ухвалив рішення про звільнення з-під варти як незаконно заарештованих Геннадія Тимошенка, Євгена Шаго та Антоніни Болюри.
XS
SM
MD
LG