Доступність посилання

ТОП новини

Прес-служба кримського уряду з посиланням на прем’єр-міністра автономії Сергія Куницина повідомила, що один з найбільших в Україні автомобілескладальних заводів “КримАвтоГАЗ” повністю припинив виробництво


-- no author -- Кримський прем’єр назвав “політико-економічною авантюрою” будівництво без розрахунків ринків збуту на базі “КримАвтоГАЗу” великого автомобільного складально-фарбувального комплексу потужністю 80 тисяч автомобілів на рік.

Кримський прем’єр назвав “політико-економічною авантюрою” будівництво без розрахунків ринків збуту на базі “КримАвтоГАЗу” великого автомобільного складально-фарбувального комплексу потужністю 80 тисяч автомобілів на рік.

Він повідомив, що днями власники кримського заводу розпорядилися щодо скорочення майже 3000 його штатних працівників і водіїв. Зараз "КримАвтоГАЗ" позбавлений права юридичної особи і став лише структурним підрозділом асоціації "УкрАвтоГАЗ". За словами Куницина, борг заводу лише за кредитом "Укрексімбанку" перевищує 7,5 мільйонів американських доларів.

Кілька років тому з ініціативою будівництва в Криму великого автомобільного заводу виступив тодішній голова Верховної Ради Криму, комуніст Леонід Грач.
XS
SM
MD
LG