Доступність посилання

ТОП новини

Парламент Литви ухвалив постанову про відправку ще близько 130 військових до реґіону Перської затоки. Вони долучаться до 14 литовських військових, які перебувають в Іраку і Кувейті від початку квітня. Литовці служитимуть у складі данського і польського контингентів


Альгімантас Літвінас Парламент Литви ухвалив постанову про відправку ще близько 130 військових до реґіону Перської затоки. Вони долучаться до 14 литовських військових, які перебувають в Іраку і Кувейті від початку квітня. Литовці служитимуть у складі данського і польського контингентів

Вільнюс, 29 травня 2003 – Згідно з рішенням Сейму, близько 130 військових відправляться до Іраку на термін до півтора року. Литовські військові виконуватимуть поліційні функції: охоронятимуть комунікаційні та культурні об’єкти та організації, які надають гуманітарну допомогу.

Перший загін (з 50 осіб) у складі данського контингенту має відправитися на початку червня.

Передбачається, що загін буде дислокований у секторі під контролем Великої Британії на півдні Іраку, поблизу міста Басри.

Другий загін відбуде в липні чи серпні разом з польськими військовими і перебуватиме між містом Басрою і столицею Багдадом у секторі під контролем Польщі.

Від початку квітня 10 литовських військових - спеціалістів транспортування вантажів – працюють на американській військово-повітряній базі в Кувейті, а 4 воєнні медики несуть службу на іспанському військовому судні в морському порту Ум Касрі в Іраку.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG