Доступність посилання

ТОП новини

Іран знову відкинув звинувачення США в тому, що на його території перебувають бойовики "Аль-Каїди", причетні до терактів 12 травня в саудівській столиці Ер-Ріяді


-- no author -- Міністр закордонних справ Ірану Камаль Харразі заявив, що в країні арештовані сотні підозрюваних у зв’язках з міжнародними терористами: «Ми дуже серйозно ставимося до боротьби з терористичними групами, ми арештували вже сотні або відправили їх туди, звідки вони прийшли».

Міністр закордонних справ Ірану Камаль Харразі заявив, що в країні арештовані сотні підозрюваних у зв’язках з міжнародними терористами: «Ми дуже серйозно ставимося до боротьби з терористичними групами, ми арештували вже сотні або відправили їх туди, звідки вони прийшли».

За його словами, всі затримані ізольовані від зовнішнього світу і ніяк не могли бути причетні до вибухів у Саудівській Аравії.

Вашингтон на основі даних розвідки заявив, що за терактами в Ер-Ріяді, які забрали життя 34 людей, стоять члени керівництва "Аль-Каїди", які переховуються в Ірані.
XS
SM
MD
LG