Доступність посилання

ТОП новини

Київська мiська адмiнiстрацiя сподiвається, що проведення у столицi щорiчного українсько-бразильського карнавалу привабить до мiста бiльше туристiв


-- no author -- На сьогоднішній конференцiї, присвяченiй проведенню дебютного карнавалу, заступник голови мiськадмiнiстрацiї Михайло Поживанов припустив, що подивитися карнавал на Хрещатику 26 липня прийде близько 500 тисяч жителiв i гостей столицi.

На сьогоднішній конференцiї, присвяченiй проведенню дебютного карнавалу, заступник голови мiськадмiнiстрацiї Михайло Поживанов припустив, що подивитися карнавал на Хрещатику 26 липня прийде близько 500 тисяч жителiв i гостей столицi. "Ми хочемо зробити це свято традицiйним", - сказав Михайло Поживанов, додавши, що перший карнавал, імовірно, буде збитковим, але надалi планується "використати його для приваблення туристiв з країн СНД i Схiдної Європи".

Посол Бразилiї в Українi Ринато Маркес наголосив, що "карнавал буде саме українсько-бразильський". "Ми хочемо сумiстити український i бразильський колорит в одному дiйствi", - наголосив вiн.

Зiбранi під час карнавалу кошти будуть переданi на доброчинність.

У рамках карнавалу також вiдбудуться заходи, якi дозволять українцям ближче познайомиться з бразильською культурою i звичаями. Так, на територiї Гiдропарку вiдбудеться матч з пляжного футболу мiж українською i бразильською аматорськими командами, а в одному з нiчних клубiв мiста оберуть 5 "принцес карнавалу".
XS
SM
MD
LG