Доступність посилання

ТОП новини

До Запоріжжя з метою узгодження пропозицій щодо розвитку партнерства прибула делегація Республіки Болгарії на чолі з головою Народних Зборів Огняном Герджиковим


-- no author -- У списку ділових партнерів Запорізького краю Болгарія посідає 18 місце за обсягами зовнішньої торгівлі. За підрахунками обох сторін економічний дисбаланс становить від 190 до 245 мільйонів доларів.

У списку ділових партнерів Запорізького краю Болгарія посідає 18 місце за обсягами зовнішньої торгівлі. За підрахунками обох сторін економічний дисбаланс становить від 190 до 245 мільйонів доларів. Останнім часом товарообмін між обома регіонами істотно скоротився. Прямі ж інвестиції у запорізьку економіку з болгарського боку торік становили лише 6 тисяч доларів США. За словами пана Герджикова, висока політика має обслуговувати передовсім економічні інтереси країн, сприяти поліпшенню добробуту населення.

З метою вивчення загальної ситуації члени делегації з Болгарії відвідали Запорізький автозавод, зустрілися з представниками болгарської діаспори Запоріжжя, Приморська, Бердянська та Приазов’я. Огнян Герджиков підтвердив наміри щодо відкриття у Запоріжжі Консульства Республіки Болгарії.
XS
SM
MD
LG