Доступність посилання

ТОП новини

За попереднiми даними, на довиборах до Верховної Ради по 206-му виборчому округу перемiг президент УкрСиббанку Олександр Ярославський, повiдомив голова окружної виборчої комiсiї Анатолiй Мельник


-- no author -- За даними окружкому, за О.Ярославського проголосували 27 % виборцiв. На другому мiсцi - редактор газети "Гарт" Дмитро Iванов, пiдтримуваний Соціалістичною партiєю, "Нашою Україною" i БЮТ. Вiн набрав майже 24 % голосів. За екс-главу державного комiтету з питань регуляторної полiтики i пiдприємництва Олександру Кужель проголосували 14 % виборців.

За даними окружкому, за О.Ярославського проголосували 27 % виборцiв. На другому мiсцi - редактор газети "Гарт" Дмитро Iванов, пiдтримуваний Соціалістичною партiєю, "Нашою Україною" i БЮТ. Вiн набрав майже 24 % голосів. За екс-главу державного комiтету з питань регуляторної полiтики i пiдприємництва Олександру Кужель проголосували 14 % виборців.

Всього у виборах взяли участь 44,7 % виборців.

Як повiдомлялося, за мандат народного депутата у 206-му окрузi боровся 21 претендент. Лiдер Прогресивної соцiалiстичної партiї Наталiя Вiтренко в суботу увечерi повторно була знята з реєстрацiї окружною виборчою комiсiєю.
XS
SM
MD
LG