Доступність посилання

ТОП новини

Майже 2/3 населення Донецької областi за своїм соцiально-економiчним статусом належать до малозабезпечених i таких, що мають достаток нижчий від середнiй. Частка високо забезпечених громадян регiону становить 1,3%


-- no author -- Такий висновок отриманий Донецьким iнформацiйно-аналiтичним центром за результатами соцiологiчного дослiдження, проведеного на замовлення Tacis 2-28 травня.

Такий висновок отриманий Донецьким iнформацiйно-аналiтичним центром за результатами соцiологiчного дослiдження, проведеного на замовлення Tacis 2-28 травня.

До малозабезпечених соцiологи вiднесли осiб, що мешкають у домогосподарствах, де середньомiсячний прибуток на одного члена сiм''ї коливається в межах вiд 4 до 130 гривень, складаючи, в середньому, за вибіркою близько 96 грн.

У домогосподарствах осiб з достатком, нижчим вiд середнього, працює кожний третiй член сiм''ї. Середньомiсячний доход на одного члена сiм''ї - в межах вiд 133 до 270 гривень, в середньому, 176 гривень.

Дослiдники зазначили, що "зi зниженням кiлькостi жителiв населеного пункту знижується i загальний соцiальний статус жителiв". Найменше матерiально забезпеченi групи, за їхнiми даними, проживають у сiльськiй мiсцевостi, у селищах мiського типу i невеликих мiстах. У великих мiстах спостерiгається бiльш висока питома вага забезпечених i високо забезпечених сiмей.
XS
SM
MD
LG