Доступність посилання

ТОП новини

Об’єднання Народного руху України та Української народної партії стане можливим лише після перемоги їхнього спільного кандидата на президентських виборах, заявив лідер НРУ, народний депутат Борис ТАРАСЮК на прес-конференції у Рівному


-- no author -- На сьогодні, за словами Б.ТАРАСЮКА, «найближче та перспективне» завдання НРУ - розгортання роботи «громадських комітетів захисту Конституції України» як механізму протидії авторитарному переродженню влади та забезпечення перемоги Віктора ЮЩЕНКА на майбутніх президентських виборах.

На сьогодні, за словами Б.ТАРАСЮКА, «найближче та перспективне» завдання НРУ - розгортання роботи «громадських комітетів захисту Конституції України» як механізму протидії авторитарному переродженню влади та забезпечення перемоги Віктора ЮЩЕНКА на майбутніх президентських виборах.

Нині, як сказав Б.ТАРАСЮК, сумарний рейтинг усіх ймовірних кандидатів від влади є нижчим від рейтингу одного В.ЮЩЕНКА. Тому логічним і послідовним кроком з боку опозиції, яку представляють політичні блоки "Наша Україна", БЮТ та СПУ, було б висунення єдиного кандидата на виборах Президента України, що забезпечило б йому перемогу, вважає він.
XS
SM
MD
LG