Доступність посилання

ТОП новини

До Вiнницької газети "RIA" сьогодні надiйшов анонiмний лист з iнформацiєю про можливi новi теракти в мiстi


-- no author -- Факт отримання листа пiдтвердив агентству "Iнтерфакс-Укра?на" заступник головного редактора газети Юрiй Пархомчук. При цьому вiн вiдмовився надати будь-яку iншу iнформацiю.

Факт отримання листа пiдтвердив агентству "Iнтерфакс-Укра?на" заступник головного редактора газети Юрiй Пархомчук. При цьому вiн вiдмовився надати будь-яку iншу iнформацiю.

Водночас, в Iнтернетi вже опублiковано текст цього листа. Вiн надiйшов не вiд анонiмного злочинця, який взяв на себе вiдповiдальнiсть за три вибухи у вiнницькому маршрутному таксi, а вiд невiдомого громадянина, який нiбито чув про новi вибухи, що готуються в примiському кафе.

У мiлiцiї i СБУ цей лист не коментують.

Перший вибух у вiнницькiй "маршрутцi" 35-го маршруту, внаслiдок якого загинула жiнка, стався 11 вересня минулого року. Другий - 6 травня цього року: постраждало 6 осiб, якi зазнали серйозних опiків. Внаслiдок третього вибуху, що стався 20 травня, 14 осiб були госпiталiзованi з опiками 2-го i 3-го ступеня. Серед потерпiлих двоє дiтей – найменшiй дiвчинцi дев''ять рокiв. У червнi в опiковому центрi у Києвi померла 15-рiчна дiвчина, поранена при вибуху "маршрутки".

До мiсцевої преси надiйшли анонiмнi листи, автор яких бере на себе вiдповiдальнiсть за вибухи, погрожує новими i вимагає велику суму грошей.

Кримiнальна справа за фактами вибухiв розслiдується СБУ. Ранiше глава СБУ Володимира Радченко повiдомив, що спецслужба розробляє кiлька версiй вибухiв, у тому числi i пов''язанi з конфлiктом бiзнес-iнтересiв, а також про "терориста-одинака".
XS
SM
MD
LG