Вшановувати могили народних героїв в Україні заведено саме на зелені свята. Служба розпочалася у рівненському соборі святої Покрови, що належить УПЦ Київського патріархату, а згодом рівняни хресним ходом попрямували до каплиці, збудованої на честь командувача УПА-Північ Клима Савура та десятків тисяч безіменних українських патріотів, що лежать на цвинтарі Грабник.
Літургії та заупокійні поминальні служби відбулися також в урочищі Будище Березнівського району та в селі Злазне Коштопільського району, де сьогодні відкритий пам’ятник героям УПА.
Літургії та заупокійні поминальні служби відбулися також в урочищі Будище Березнівського району та в селі Злазне Коштопільського району, де сьогодні відкритий пам’ятник героям УПА.