Доступність посилання

ТОП новини

Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні Дітмар Штюдеманн попереджає німецьких підприємців про те, що їм доведеться враховувати "бюрократичні явища" в Україні


-- no author -- Про це посол заявив, відкриваючи діловий форум підприємців Німеччини та України "Німецько-українські дні економіки і технології", який триває в Донецьку 23-24 червня.

Про це посол заявив, відкриваючи діловий форум підприємців Німеччини та України "Німецько-українські дні економіки і технології", який триває в Донецьку 23-24 червня.

Зокрема, звертаючись до учасників форуму, Дітмар Штюдеманн сказав, що "ринки і ресурси потрібно шукати в сусідніх країнах". За його словами, останні політичні та економічні зміни в Україні сприятливо вплинули на інвестиційний клімат у країні, але німецькі підприємці як і раніше чекають належного "правового забезпечення" їхнього бізнесу. "Деякі факти свідчать, що Україна твердо йде цим шляхом", - зазначив пан Штюдеманн.

Однак посол попередив німецьких підприємців про те, що їм доведеться враховувати "бюрократичні явища" в Україні. "Якщо він (бізнесмен) хоче інвестувати, то важко собі уявити, які йому треба буде подолати бюрократичні бар''єри", - додав Дітмар Штюдеманн.

У рамках форуму відбудуться переговори між українськими і німецькими підприємцями, а також дискусія на тему "Фінансування бізнесу в Україні".
XS
SM
MD
LG