Доступність посилання

ТОП новини

Депутати Рівненської обласної ради пропонують урядам України і Польщі висловити співчуття родинам жертв українсько-польського конфлікту на Волині часів Другої світової війни


-- no author -- Про це йдеться у їхньому зверненні до Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів з приводу відзначення 11 липня 60-х роковин трагічних подій на Волині.

Про це йдеться у їхньому зверненні до Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів з приводу відзначення 11 липня 60-х роковин трагічних подій на Волині.

Депутати зазначили, що в силу обставин українські вчені лише в часи незалежності приступили до вивчення історії українсько-польського протистояння у часи Другої світової. Верховній Раді рекомендують провести слухання на тему депортації етнічних українців з Польщі та шляхів ліквідації її негативних наслідків.

Рівняни підтримують ідею волинян щодо створення центру українсько-польських студій при Волинському державному університеті та повного банку даних щодо жертв конфлікту, що припинить довільну маніпуляцію фактами і числами по обидві сторони кордону.
XS
SM
MD
LG