Доступність посилання

ТОП новини

Українська мода в Америці


Мирослава Гонгадзе Українська мода в Америці

30 травня 2003 - в Америці стартує тур “Краса заради життя”. Молоді українські модельєри Анна Бабенко, Вікторія Гресь та Оксана Караванська представлять свої моделі для американської публіки. Всі кошти, зібрані від показів, будуть переведені на закупівлю в Україні спеціальної апаратури для діагностики раку молочної залози.

Ідея провести покази моди для захисту здоров’я жінок виникла в Україні більше року тому. Представники різних неурядових громадських організацій, об’єднані ідеєю “освіта поборює хвороби”, вирішили за допомогою подібної акції зібрати кошти для закупівлі спеціальної апаратури для діагностики раку молочної залози. Спеціалісти стверджують, що жінки, заклопотані родиною, чоловіками, дітьми, переважно найменше уваги приділяють станові свого здоров’я. Внаслідок цього статистика смертності при захворюванні на рак молочної залози в Україні в сто разів вища, ніж у США.

Марта Коломієць, керівник американської антикорупційної програми в Києві, співпрацюючи з жіночими громадськими організаціями, перейнялася цією проблемою й вирішила організувати подібні покази моделей українських дизайнерів у Америці. Тур, який стартував у США 30 травня, має намір зібрати кошти на закупівлю апаратури для діагностики раку молочної залози в Україні.

Марта Зєлик, член правління Вашингтонської професійної групи, каже, що багато організацій в Америці зацікавилися цією ідеєю та сприяли організації акції.

Марта Зєлик

Покази українських дизайнерів у Америці сприятимуть також знайомству американської публіки з українською модою.

Під час акції буде влаштовано також розпродаж моделей, і жінки, що планують відвідати показ, уже зацікавлено розглядають проспекти та вибирають костюми на свій смак.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG