Доступність посилання

ТОП новини

Міністр закордонних справ України Анатолій Зленко 7-15 липня перебуватиме з офіційними візитами у Сингапурі, Брунеї та на Філіппінах


-- no author -- У Сингапурі Анатолій Зленко зустрінеться із президентом цієї країни Селлапаном Рамою Натаном, прем''єр-міністром Го Чок Тонгом і з міністром закордонних справ Шунмугамом Джаякумаром.

Про це повідомила прес-служба МЗС.

У Сингапурі Анатолій Зленко зустрінеться із президентом цієї країни Селлапаном Рамою Натаном, прем''єр-міністром Го Чок Тонгом і з міністром закордонних справ Шунмугамом Джаякумаром.

Під час візиту українського міністра у Бруней 10-11 липня, він зустрінеться з міністром закордонних справ Брунею Мохамедом Болкіяхом.

Анатолій Зленко буде також прийнятий султаном Брунею Хассаналом Болкіяхом, якому він передасть особисте послання президента України Леоніда Кучми.

12-14 липня, перебуваючи на Філіппінах, керівник зовнішньополітичного відомства України зустрінеться із президентом Філіппін Глорією Макапагал-Арройо, із секретарем у закордонних справах Філіппін Бласом Опле, а також із секретарем у справах промисловості і торгівлі Мануелем Рокасом.
XS
SM
MD
LG