Доступність посилання

ТОП новини

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин висловив жаль у зв’язку з можливим відкликанням з Конституційного суду законопроекту конституційної реформи, поданого Президентом України


-- no author -- Про це він заявив учора ввечері в Севастополі, де розпочався дводенний всеукраїнський семінар-нарада з питань взаємодії органів місцевого самоврядування і виконавчої влади.

Про це він заявив учора ввечері в Севастополі, де розпочався дводенний всеукраїнський семінар-нарада з питань взаємодії органів місцевого самоврядування і виконавчої влади.

Володимир Литвин висловив сподівання, що доля обох поданих до Конституційного суду законопроектів "буде щасливою" і нарешті вдасться ухвалити узгоджений документ, якого чекає суспільство і держава. На думку спікера, у президентському проекті багато позитивних аспектів, що, на його думку, визнають навіть опозиціонери. Водночас Володимир Литвин застеріг від пошуку всередині держави ворогів.

Учора на прес-конференції Президент Кучма сказав, що доручив своїй адміністрації проробити правові механізми відкликання з Конституційного суду ініційованого ним законопроекту про зміни у Конституції України.
XS
SM
MD
LG