Доступність посилання

ТОП новини

Обмiн iнформацiї у вiйськовiй галузi мiж Росiєю i Україною вийшов на новий рiвень. Про це заявив прем''єр-мiнiстр РФ Михайло Касьянов сьогодні на прес-конференцiї в Ялтi за пiдсумками засiдання українсько-росiйської змiшаної мiжурядової комiсiї


-- no author -- "На нинiшньому засiданнi дуже важливе значення ми придiлили питанням, присвяченим вiйськовим аспектам, пов''язаним як з експортом, так i з взаємним використанням наших вiйськових полiгонiв", - сказав М.Касьянов. «Рiвень розумiння у цiй галузi серед вiйськових полiпшився кардинально", - додав він.

"На нинiшньому засiданнi дуже важливе значення ми придiлили питанням, присвяченим вiйськовим аспектам, пов''язаним як з експортом, так i з взаємним використанням наших вiйськових полiгонiв", - сказав М.Касьянов. «Рiвень розумiння у цiй галузi серед вiйськових полiпшився кардинально", - додав він.

"Вiйськово-промисловий комплекс Росiї з трудом може виживати без України, так само i український ВПК не може вижити без росiйського", - зазначив прем''єр-міністр Росії. Вiн вважає, що розумiння мiж двома країнами у вiйськовiй, вiйськово-технiчнiй i оборонно-промисловiй галузях є тим чинником, який визначає, що "спiвпраця Росiї i України справдi стала стратегiчною".

Як повiдомляє "Iнтерфакс", посилаючись на джерела, близькi до переговорiв, на засiданнi росiйсько-української комiсiї, зокрема, розглядалося питання про використання випробувального центру мiнiстерства оборони РФ у Феодосiї.

Росiйська сторона представила Українi проект протоколу мiж мiнiстерствами оборони двох країн про порядок проведення бойових стрiльб i запускiв ракет у цьому випробувальному центрi. Сторони також мають намiр продовжити розробку мiжурядових нормативних документiв, якi визначають порядок надання полiгонiв Росiї Збройним силам України i полiгонiв України – Збройним силам РФ.

Крiм того, сторони розглядали питання про ремонт, модернiзацiю i випробування кораблiв, озброєнь i вiйськово-морської технiки, Вiйськово-морських сил України i ВМФ Росiї. Розглядалося i питання про можливiсть спiльних розробок у галузi ракетної технiки.
XS
SM
MD
LG