Доступність посилання

ТОП новини

План мирного врегулювання на Близькому Сході, відомий як "дороговказ", - головна тема переговорів президента США Джорджа Буша з прем’єр-міністром Ізраїлю Аріелем Шароном, які відбулися у Білому домі


-- no author -- Терміни створення палестинської держави прямо залежать від припинення терористичних нападів на Ізраїль, - заявив президент США по закінченні переговорів з ізраїльським прем’єр-міністром.

Терміни створення палестинської держави прямо залежать від припинення терористичних нападів на Ізраїль, - заявив президент США по закінченні переговорів з ізраїльським прем’єр-міністром.

Джордж Буш: «Виникнення мирної палестинської держави і тривала безпека ізраїльського народу залежить від того,чи вдасться завдати поразки терористичним угрупованням і покласти край підбурюванню і ненависті».

Буш привітав останні заходи Ізраїлю з реалізації міжнародного плану близькосхідного врегулювання, насамперед – звільнення частини палестинських в’язнів.

Зі свого боку Аріель Шарон заявив, що Ізраїль буде й далі зводити мур на Західному березі Йордану , щоб не допустити проникнення звідти терористів.

Аріель Шарон: «Стіна безпеки будуватиметься й далі, щоб кардинально зменшити втручання у повсякденне життя палестинського населення».

Раніше США критикували будівництво Ізраїлем загороджувальних споруд на кордоні з палестинськими територіями.

Ізраїльські військові переконані, що перемир’я, оголошене екстремістами місяць тому, неминуче зірветься і вже найближчим часом.

На думку військових, екстремістам потрібна була перерва, щоб перегрупувати сили.
XS
SM
MD
LG