Доступність посилання

ТОП новини

В Україну з дводенним візитом прибув прем’єр-міністр Польщі Лешек Міллер


-- no author -- Прем''єр-міністри України і Польщі Віктор Янукович і Лешек Міллер під час відвідин у четвер Донецька мають намiр побувати на заводі "Топаз", де виробляються радарні установки "Кольчуга". Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", це випливає з програми візиту.

Прем''єр-міністри України і Польщі Віктор Янукович і Лешек Міллер під час відвідин у четвер Донецька мають намiр побувати на заводі "Топаз", де виробляються радарні установки "Кольчуга". Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", це випливає з програми візиту.

Глави урядів двох країн відвідають українсько-польський бізнес-форум, після якого відбудеться спільна прес-конференція. Лешек Міллер також самостійно планує відвідати Товариство польської культури Донбасу.

Перед від''їздом прем''єр-міністри відвідають каплицю пам''яті загиблих шахтарів, потім пан Міллер відбуде з Донецька на батьківщину.

Українська державна акціонерна голдингова компанія "Топаз" – багатопрофiльне підприємство, що здійснює розробку і серійне виробництво сучасних систем та комплексів радiотехнiчної розвідки і радiоелектронної боротьби. "Топаз" виробляє станції пасивного спостереження "Кольчуга". Нині підприємство працює над створенням перспективного комплексу перешкод радіозв''язку "Мандат", що забезпечує активне радiопридушення до двох радiолiнiй зв''язку дальністю 60 кілометрів.
XS
SM
MD
LG