Доступність посилання

26 Вересень 2017, Київ 17:43

В Україну з дводенним візитом прибув прем’єр-міністр Польщі Лешек Міллер


-- no author -- Прем''єр-міністри України і Польщі Віктор Янукович і Лешек Міллер під час відвідин у четвер Донецька мають намiр побувати на заводі "Топаз", де виробляються радарні установки "Кольчуга". Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", це випливає з програми візиту.

Прем''єр-міністри України і Польщі Віктор Янукович і Лешек Міллер під час відвідин у четвер Донецька мають намiр побувати на заводі "Топаз", де виробляються радарні установки "Кольчуга". Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", це випливає з програми візиту.

Глави урядів двох країн відвідають українсько-польський бізнес-форум, після якого відбудеться спільна прес-конференція. Лешек Міллер також самостійно планує відвідати Товариство польської культури Донбасу.

Перед від''їздом прем''єр-міністри відвідають каплицю пам''яті загиблих шахтарів, потім пан Міллер відбуде з Донецька на батьківщину.

Українська державна акціонерна голдингова компанія "Топаз" – багатопрофiльне підприємство, що здійснює розробку і серійне виробництво сучасних систем та комплексів радiотехнiчної розвідки і радiоелектронної боротьби. "Топаз" виробляє станції пасивного спостереження "Кольчуга". Нині підприємство працює над створенням перспективного комплексу перешкод радіозв''язку "Мандат", що забезпечує активне радiопридушення до двох радiолiнiй зв''язку дальністю 60 кілометрів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG