Доступність посилання

26 Вересень 2017, Київ 07:48

В Україні другий день перебуває з візитом прем’єр-міністр Польщі Лешек Міллер. Сьогодні у Донецьку разом з керівником українського уряду Віктором Януковичем він бере участь у закритті українсько-польського бізнес-форуму


-- no author -- Прем’єри мають підписати Меморандум про створення українсько-польського підприємства з реалізації проекту нафтопроводу “Броди-Плоцьк”. Документ декларує намір української компанії “Укртранснафти” і польської компанії PERN Przyjazn створити спільне підприємство для будівництва цього нафтопроводу.

Прем’єри мають підписати Меморандум про створення українсько-польського підприємства з реалізації проекту нафтопроводу “Броди-Плоцьк”. Документ декларує намір української компанії “Укртранснафти” і польської компанії PERN Przyjazn створити спільне підприємство для будівництва цього нафтопроводу.

Планується, що через цю магістраль нафта транспортуватиметься з нафтопроводу “Одеса-Броди” до Польщі та інших країн Європи.

Як заявив голова правління “Укртранснафти“ Олександр Тодійчук, вони розраховують на початок будівництва нафтопроводу “Броди-Плоцьк” не пізніше 2004 року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG