Доступність посилання

ТОП новини

У Ліберії американські та нігерійські представники найближчим часом зустрінуться із повстанцями, щоб переконати їх звільнити дорогу миротворцям до усіх районів столиці країни – міста Монровії


-- no author -- Поки що нігерійські підрозділи патрулюють лише східну та південну частини міста, які перебувають під контролем урядових військ. В інших районах вони не мають змоги надавати населенню продовольчу та медичну допомогу.

Поки що нігерійські підрозділи патрулюють лише східну та південну частини міста, які перебувають під контролем урядових військ. В інших районах вони не мають змоги надавати населенню продовольчу та медичну допомогу.

Повстанці обіцяють повністю передати контроль над Монровією миротворцям лише після того, як президент країни Чарльз Тейлор піде у відставку і залишить Ліберію. Тейлор обіцяє залишити свою посаду 11-го серпня. Про це він заявив учора у Монровії:

“Я повернувся до Ліберії і зустрівся з делегацією економічного співтовариства держав західної Африки і роз"яснив їм, якою є послідовність процесу. Цю послідовність ми вияснили, і після цього був написаний лист про відставку у понеділок", - запевнив Чарлз Тейлор .
XS
SM
MD
LG