Доступність посилання

ТОП новини

Європейськi шанувальники фантастики назвали росiйського письменника Сергiя Лук''яненка кращим фантастом Європи


-- no author -- Письменник одержав премiю найбiльшої конвенцiї любителiв фантастики “Eurocon”, яка вiдбулася 1-3 серпня в Турку (Фiнляндiя), повiдомляється на офiцiйному сайтi С.Лук''яненка.

Письменник одержав премiю найбiльшої конвенцiї любителiв фантастики “Eurocon”, яка вiдбулася 1-3 серпня в Турку (Фiнляндiя), повiдомляється на офiцiйному сайтi С.Лук''яненка.

“Eurocon” щороку збирає кiлька тисяч шанувальникiв фантастики з понад двадцяти європейських держав i за своїми масштабами поступається тiльки американському “WorldCon”-у, що присуджує знаменитi премiї "Х''юго" i "Ньюбелла".

Конгрес проводиться щороку, починаючи з 1976 року. Сергій Лукьяненко народився в Казахстанi, за професiєю – лiкар-психiатр. Його першi книги вийшли в кінці 80-х на початку 90-х рокiв. Популярнiсть письменнику принесли повiстi "Лицарi сорока островiв" i "Атомний сон". "Лабiринт вiдображень" став культовою книгою в росiйському Iнтернетi.

1999 року Сергiй Лук''яненко наймолодшим на сьогоднi лауреатом "Аелiти" – найстарiшої росiйської премiї, яка присуджується за загальний внесок у розвиток фантастики.
XS
SM
MD
LG