Доступність посилання

ТОП новини

Вiзит конгресменiв США до Києва з нагоди 12-ої рiчницi незалежностi України є символом солiдарностi американського i українського народiв, заявив спiвголова групи сприяння Українi в Палатi представникiв Конгресу Курт Уелдон


-- no author -- Пiд час зустрiчi з прем''єр-мiнiстром Вiктором Януковичем у недiлю конгресмен зазначив, що Україна досягла "значних результатiв" на шляху до демократiї.

Пiд час зустрiчi з прем''єр-мiнiстром Вiктором Януковичем у недiлю конгресмен зазначив, що Україна досягла "значних результатiв" на шляху до демократiї.

Курт Уелдон також вiдзначив "значне полiпшення двостороннiх вiдносин мiж Україною та Сполученими Штатами". За його словами, "Україна є одним з найактивнiших учасникiв боротьби з тероризмом". У зв''язку з цим вiн високо вiдгукнувся про професiоналiзм Збройних сил України.

Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, під час зустрічі відзначалися зусилля, спрямовані на закріплення позитивних результатів у економіці, подальше поглиблення ринкових і демократичних реформ.

Сторони також обговорили питання про необхідність скасування найближчим часом поправки Джексона-Венніка стосовно України. Віктор Янукович наголосив, що в Україні високо цінують той факт, що на розгляд Конгресу США внесено резолюцію про визнання Голодомору 1932-33 років в Україні актом геноциду проти українського народу.

Курт Уелдон перебуває з вiзитом в Українi на чолi групи американських конгресменiв. Групу сприяння Українi в Палатi представникiв Конгресу США було створено в 1997 роцi i налiчує вона близько 30-ти членiв. Дiяльнiсть групи нацiлена на вирiшення актуальних для України питань, насамперед, питань надання їй фiнансової допомоги.
XS
SM
MD
LG