Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні вдень у Києвi убили завiдувачку кафедри Конституцiйного права Академiї працi i соцiальних вiдносин, яка ранiше працювала суддею Арбiтражного суду Києва Ганну Грищенко


-- no author -- У центрi громадських зв''язкiв Головного управлiння МВС України у Києвi агентству повiдомили, що тiло жiнки 1961 року народження з трьома вогнепальними пораненнями, одне з яких у серце, було виявлене на сходовому майданчику житлового багатоквартирного будинку мiж третiм i четвертим поверхами. Зброї на мiсцi злочину не виявлено.

У прес-групi прокуратури Києва повiдомили, що за даним фактом прокуратура Голосiївського району столицi порушила кримiнальну справу за статтею 115 ч. 1 Кримiнального кодексу України: умисне вбивство.

Ганна Грищенко залишила посаду суддi два роки тому. Вона також займалася приватною адвокатською практикою.

У центрi громадських зв''язкiв Головного управлiння МВС України у Києвi агентству повiдомили, що тiло жiнки 1961 року народження з трьома вогнепальними пораненнями, одне з яких у серце, було виявлене на сходовому майданчику житлового багатоквартирного будинку мiж третiм i четвертим поверхами. Зброї на мiсцi злочину не виявлено.

За даними iнтернет-сайту "Магнолiя-ТВ", який посилається на власного кореспондента, що прибув на мiсце злочину, мешканці одного з будинкiв по вулицi Стельмаха почули кiлька пострiлiв, пiсля чого з пiд''їзду вийшов високий чоловiк. Через кiлька хвилин у пiд''їздi будинку було виявлене тiло жiнки. Поруч з тiлом знайдені три гiльзи.
XS
SM
MD
LG