Доступність посилання

ТОП новини

У Києвi умови перевезення пасажирiв у маршрутках будуть більш суворими


-- no author -- Усi транспортнi органiзацiї Києва, що здiйснюють перевезення пасажирiв, повиннi укласти додатковi угоди з Київською мiськадмiнiстрацiєю у зв''язку з новими Умовами органiзацiї i проведення конкурсу на перевезення пасажирiв.

Усi транспортнi органiзацiї Києва, що здiйснюють перевезення пасажирiв, повиннi укласти додатковi угоди з Київською мiськадмiнiстрацiєю у зв''язку з новими Умовами органiзацiї i проведення конкурсу на перевезення пасажирiв.

Як повiдомив журналiстам сьогодні начальник Головного управлiння транспорту столичної мiськадмiнiстрацiї Iван Салiй, рiшення про це було ухвалене на нарадi органiзацiй-перевiзникiв у четвер.

Вiн нагадав, що новi Умови передбачають додаткові вимоги, i перевiзники повиннi взяти на себе зобов''язання виконувати їх.

Зокрема, перевiзники повиннi мати достатню кiлькiсть транспортних засобiв для обслуговування маршруту з жовтими номерними знаками, що вiдповiдають сучасним вимогам перевезення пасажирiв, власнi або орендованi зупинки, вiдстiйнi майданчики. Умови передбачають, що в разi їх невиконання договiр може бути розiрваний.

Iван Салiй повiдомив, що в мерiї були намiри провести новi конкурси на всi маршрути (сьогоднi їх у Києвi налiчується понад 300), розглядаючи ухвалення Умов як "форс-мажорнi обставини". Однак для цього необхiдно мати оптимальну схему маршрутiв, яка тiльки розробляється.

Iван Салiй також повiдомив, що через тиждень новий тендерний комiтет, сформований згідно з вимогами Умов, проведе конкурс на новi 10 маршрутiв.
XS
SM
MD
LG