Доступність посилання

ТОП новини

Перший вiце-прем''єр, мiнiстр фiнансiв України Микола Азаров пропонує створити робочу групу для перегляду українсько-угорських угод з метою їх адаптацiї до вимог Європейського Союзу після вступу Угорщини до ЄС у травнi наступного року


-- no author -- Як повiдомили в службi першого вiце-прем''єра, у вiвторок Микола Азаров прийняв угорську урядову делегацiю на чолi з мiнiстром економiки i транспорту Iштваном Чиллагом.

Як повiдомили в службi першого вiце-прем''єра, у вiвторок Микола Азаров прийняв угорську урядову делегацiю на чолi з мiнiстром економiки i транспорту Iштваном Чиллагом.

"Перегляд повинен зберегти i пiдвищити рiвень спiвробiтництва мiж нашими країнами. Перегляд i пiдготовка угод до ратифiкацiї почнеться вже в жовтнi", - заявив вiн.

Делегацiя перебуває у Києвi для пiдготовки вiзиту в Україну прем''єр-мiнiстра Угорщини Петера Медьєши, який вiдбудеться наприкiнцi цього року, а також для узгодження принципiв двосторонньої спiвпраці в нових реалiях - членства Угорщини в ЄС.

Сторони обговорили питання правового урегулювання договiрної бази двостороннiх вiдносин для нової ситуацiї, активiзацiї роботи мiжурядової комiсiї з економiчного спiвробiтництва, налагодження прикордонного спiвробiтництва, шляхи збiльшення товарообiгу мiж двома країнами.
XS
SM
MD
LG