Доступність посилання

ТОП новини

НАТО спостерігатиме за президентськими, а згодом і за парламентськими виборами в Україні, заявив у інтерв''ю "Німецькій хвилі" генеральний секретар Альянсу Джордж Робертсон


-- no author -- Як наголосив керівник НАТО, жодна країна не може розраховувати на вступ до Альянсу, якщо вона не відповідає найвищим демократичним стандартам, у тому числі під час проведення виборів.

Як наголосив керівник НАТО, жодна країна не може розраховувати на вступ до Альянсу, якщо вона не відповідає найвищим демократичним стандартам, у тому числі під час проведення виборів.

За словами Робертсона, до НАТО можуть вступити лише країни з наяністю високих стандартів демократії: верховенства права, свободи слова, вільних мас-медіа, відкритих, прозорих і чесних виборів.

Він назвав вибори тестом як для керівництва країни, так і для міжнародної спільноти. За словами генерального секретаря НАТО, країни, які не забезпечують найвищих демократичних стандартів при проведенні виборів, не можуть розраховувати на входження до євроатлантичних структур.
XS
SM
MD
LG