Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні ввечері делегація парламентаріїв відбуває на острів Тузлу і в понеділок, 20 жовтня, поінформує парламент про свої враження


-- no author -- Про це повідомив голова Верховної Ради України Володимир Литвин, інформуючи депутатів про засідання лідерів фракцій і груп. Він сказав, що фракція "Наша Україна" і БЮТ ставили питання щодо ситуації, пов''язаної з будівництвом Росією дамби у Керченській протоці. Тому було ухвалене рішення про направлення парламентської делегації, до складу якої входять представники усіх фракцій, на острів Тузлу.

Про це повідомив голова Верховної Ради України Володимир Литвин, інформуючи депутатів про засідання лідерів фракцій і груп. Він сказав, що фракція "Наша Україна" і БЮТ ставили питання щодо ситуації, пов''язаної з будівництвом Росією дамби у Керченській протоці. Тому було ухвалене рішення про направлення парламентської делегації, до складу якої входять представники усіх фракцій, на острів Тузлу.

Також спікер повідомив, що 20-го жовтня до українського парламенту прибуде делегація депутатів Державної думи Росії в рамках проведення у Києві парламентських слухань про українсько-російські відносини. Слухання заплановані на 22 жовтня.
XS
SM
MD
LG